KOUZELNÁ STUDNA - Soutěž Adelaide

6. srpna 2013 v 15:16 |  My story
Zde máte příběh do soutěže pro Adelaide. Byla jsem jedna z mála, kdo psal o ponících. Dostala jsem za ni od ní 10 bodů. Tohle jsem fakt nečekala na to, že jsem ji musela asi tisíckrát zkrátit xD Snad si najdete čas a přečtete si ji a možná mi u ní dáte hlas (je to čistě na vás :)) + asi vás zajímá, komu jsem dala svůj hlas. Byla to Purple :)

Byla velmi chladná noc. Všichni byli doma, protože tohle nebylo počasí pro ně. Měsíc i hvězdy osvětlovali cestu jediné klisničce nacházející se v chladné noci. Slzy se jí kutálely po obličejí a dělaly pod ní malý potůček. Utápěla se ve svém žalu, který ji způsobil tento den. Potichu kráčela Ponyvillem. Koukala se na své oranžové kopýtka, které kráčeli stále kupředu. Po chvilce se ale zastavili u Raritiného domu. Oranžová pegaska nakoukla do okýnka a pozorovala svou kamarádku Switie Belle, jak dovádí se svou sestřičkou Rarity. Scootaloo se ihned natlačil další nával slz. Odvrátila se od okna a rozhodla se, že se půjde projít do lesa (ne Everfree). Vzdychla a pomalu vešla mezi stromy. Naposledy se koukla na štastnou vesničku a rozběhla se do lesa. Běžela furt rovně, aby snáze našla cestu zpět. Koukala se kolem. Všude byly stromy a sem tam nějaký pařez, či nějáká větev na zemi. Její krátká fialová hříva ji vlála ve větru. Běžela čím dál rychleji a prohlížela si krajinu kolem sebe. Pohlédla do leva. Něco se ji mihlo před očima, tak se zastavila a udělala pár kroků zpět. Všimla si malé kamenné konstrukce. Když přišla blíže, všimla si, že je to studna. Obešla si ji kolem dokola :,,Co dělá uprostřed lesa studna?" pomyslela si nahlas. Všimla si, jak něco kouká z hromádky spadených listů. Scootaloo listy odhrnula. Byla to kamenná destička na které byl nápis. Oranžová klisnička nebyla zrovna dobrý čtenář a tak ji chvíli trvalo, než nápis přelouskala. Stálo tam Vítej u studny přání, tvé přání se ti vyplní díky tvé oblíbené věci obětování. Scootaloo se zarazila a přečetla si nápis ještě jednou. Najednou ji blikla v hlavě žárovka a rozběhla se z lesa ven. Běžela pro svou oblíbenou věc. Vzala si ji do tlamičky a běžela zpátky. Se slzami v očích si věc prohlédla. Byl to pár let styrý obrázek ze svatby jejích rodičů. Scootaloo vzdychla. Byla to poslední věc, která ji po nich zbyla. Byli tam tak štastní. Naposledy si obrázek prohlédla a položila jej na stěnu studny. Pronesla své přání a obrázek do studny hodila. Slzy z očí se ji vytratili s nadějí. Po chvilce usnula.
Ráno
Když se probudila, rozhlížela se kolem sebe :,,Třeba to chce čas...." dodávala si naději, přesto že tomu nevěřila. Navíc byl čas jít do školy. Šla vyrovnaně zpátky do Ponyvillu. Listy ji šustěli pod nohama a Scooty se rozběhla. Zastavila se u školi, kde ještě čekala na své dvě kamarádky AppleBloom a Switie Belle. ,,Ale, jestlipak to není prázdný bol číslo jedna." zasmála se Silver spoon a vešla do školy. Scootaloo se zamračila a všimla si přicházející bílé jednorožky se žlutou poničkou. ,,Ahoj holky..." zamávala na ně. Klisničky k ní přiběhli a hromadně se objali. Jejich obětí přerušil školní zvonek uvozující začátek hodiny. Všechny vešli dovnitř. Pozdravili se se slečnou Cherilee a sedli si do lavic. Scootaloo vůbec nedávala pozor. Myslela na studnu, do které nejspíš zbytečně hodila svou jedinou památku. Její naděje slábla a ona seděla v lavici jako boží umučení. ,,Scootaloo, dávej pozor!" napomenula ji Cherilee, ale Scootaloo ji vůbec nevnímala. Její myšlenky přerušilo zaklepaní. Dveře se otevřeli a vešla dovnitř mladá klisna s mladým hřebcem. Chvíli tam jen tak stáli a dívali se po třídě. ,,Přejete si?" přerušila je Cherilee. ,,Jistě..." usmála se mladá klisna :,,Hledáme svou dceru..." Scootaloo zpozorněla a ohlédla se. Okamžitě v nich poznala poníky z obrázku, který hodila do studny. Vyběhla se slzami štěstí z lavice a rozběhla se k nim :,,Mami, tati!" zvolala. ,,Scootaloo...." objali se. Všem se chtělo brečet, dokonce i Diamond Tiaře a Silverspoon. ,,Ty jsi mi ale vyrostla." prohlížela si ji v pevném objetí její matka. ,,A jaký máš pěkná Cutie mark..." poznamenal její otec a oranžová klisnička se podívala na svůj bok. Nejenže se shledala se svými ztracenými rodiči, ale získala i svůj dávno očekávaný Cutie mark.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 mico-grey mico-grey | Web | 6. srpna 2013 v 16:43 | Reagovat

ou krásne a dojemné:) aký to má vlastne CM? som jaksi pozadu....

2 Lovera Lovera | 6. srpna 2013 v 16:49 | Reagovat

[1]: Sama nevím xD Nějaký jo...

3 Niky Niky | Web | 7. srpna 2013 v 10:20 | Reagovat

to je tak dojemný a tak nádherně napsaný

4 Stella Stella | 7. srpna 2013 v 12:42 | Reagovat

oo aká sentimentálna story :D Ale nie, pekne napísané :-)

5 dialoga dialoga | Web | 8. srpna 2013 v 14:01 | Reagovat

[2]: já myslim že má koloběžku když na ní jedzdí tak dobře

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama