Listopad 2013

Tak nic? Ano...

6. listopadu 2013 v 18:05 Info about blog
Že já jsem tak blbá... já oznámím návrat a neuvědomím si hlavní důvod proč jsem odešla... pff... jak ironické! Takže vrátím se k hlavnímu tématu - proč jsem se chtěla vrátit? Kvůli pár lidem, které opravdu mám ráda, ale zapomněla jsem na hlavní věc.

Na ty příšerné svině,

Které ničí mou nejlepší kamarádku... Jak si to sakra můžou dovolit. Takže k věci: Jak by Vám bylo, kdyby Vás někdo nahradil kvůli někomu "lepšímu", nebo spíše kvůli svini. Nebudu jmenovat... Jenže ta holka byla v kontaktu s nahrazenou i novou "kamarádkou" a oboum stranám psala, co o sobě navzájem říkali aneb...

DĚLÁŠ SI PRDEL!

Přesně kvůli takovým lidi mám v reálném životě deprese a psychycké problémy. Já je mám i kvůli jiným věcem, které Purple moc dobře zná. Navíc jsem zjistila okolo toho jiné šokující věci. Strašně mě to štve. Nejvíce přesto ti lidi, kteří ti lžou do očí. Uplně to poznáte jak oni vám píšou (příklad) :,,No víš, já vás mám ráda a nikdy jsem vás nechtěla nahradit. Je mi líto, že byla Lovy 7, :( ale tak to je :( . Já vás nikdy nechtěla ztratit, nikdy jsem vám to nechtěla udělat :(((( Nějak se to zvrtlo a chtěla bych to vrátit zpátky, tak jak to bylo :( Jen ty, já a Lovy :(!" A jako co? Napíšete na to svůj názor (mimochodem, příjemce této zprávy jsem nebyla já) a za chvilku ho má u sebe druhá strana, pak vykládejte, jak strašně je vám to líto. Podle psací technity, uspořádání emotikonů atd poznám, jestli je vám to líto, jestli vám něco je, či jestli to myslíte ironicky...

Nenávidím

Další příklad (samozdřejmě přílady nepíšu podle zprávy, ale tak jak si je pamatuju) urývek :,,Jenže ona vykládá o svýchz depkách, ale přitom ji nic není!" A to mám vnímat jak? Jednoduše, lidé co tomuhle nevěří nic pořádně nezažili a to jim teda závidím, jen to, jinak jsou strašně snobští. Myslíte si, že mě oblafnete či mě psychicky zhroutíte?! Né, mě takhle neoblafnete, jelikož mám v sobě asi 3 knihy o psychologickém jednání člověka... A jsem za to ráda, alespon vím, jak na takové hnusné lidi (Tedy pokud zrovna nemám psychicky pomáhat, to mi nejde), ale to jsem odbočila... Prostě je tady banda hnusných lidí, ze kterých mi je upřímně zle. Pokud máte "fajn" život a víte, že má někdo depky, neničte ho ještě více!

Seru na to

O všech těhle lidech si myslím, že jsou ubozí. Nikdy nic nepochopí a pokud se je snažíte napravit, nemarněte s tím čas. Doufám, že vám bliklo a víte o kom tady celou dobu píšu, protože to fakt neminím, psát!