Tak nic? Ano...

6. listopadu 2013 v 18:05 |  Info about blog
Že já jsem tak blbá... já oznámím návrat a neuvědomím si hlavní důvod proč jsem odešla... pff... jak ironické! Takže vrátím se k hlavnímu tématu - proč jsem se chtěla vrátit? Kvůli pár lidem, které opravdu mám ráda, ale zapomněla jsem na hlavní věc.

Na ty příšerné svině,

Které ničí mou nejlepší kamarádku... Jak si to sakra můžou dovolit. Takže k věci: Jak by Vám bylo, kdyby Vás někdo nahradil kvůli někomu "lepšímu", nebo spíše kvůli svini. Nebudu jmenovat... Jenže ta holka byla v kontaktu s nahrazenou i novou "kamarádkou" a oboum stranám psala, co o sobě navzájem říkali aneb...

DĚLÁŠ SI PRDEL!

Přesně kvůli takovým lidi mám v reálném životě deprese a psychycké problémy. Já je mám i kvůli jiným věcem, které Purple moc dobře zná. Navíc jsem zjistila okolo toho jiné šokující věci. Strašně mě to štve. Nejvíce přesto ti lidi, kteří ti lžou do očí. Uplně to poznáte jak oni vám píšou (příklad) :,,No víš, já vás mám ráda a nikdy jsem vás nechtěla nahradit. Je mi líto, že byla Lovy 7, :( ale tak to je :( . Já vás nikdy nechtěla ztratit, nikdy jsem vám to nechtěla udělat :(((( Nějak se to zvrtlo a chtěla bych to vrátit zpátky, tak jak to bylo :( Jen ty, já a Lovy :(!" A jako co? Napíšete na to svůj názor (mimochodem, příjemce této zprávy jsem nebyla já) a za chvilku ho má u sebe druhá strana, pak vykládejte, jak strašně je vám to líto. Podle psací technity, uspořádání emotikonů atd poznám, jestli je vám to líto, jestli vám něco je, či jestli to myslíte ironicky...

Nenávidím

Další příklad (samozdřejmě přílady nepíšu podle zprávy, ale tak jak si je pamatuju) urývek :,,Jenže ona vykládá o svýchz depkách, ale přitom ji nic není!" A to mám vnímat jak? Jednoduše, lidé co tomuhle nevěří nic pořádně nezažili a to jim teda závidím, jen to, jinak jsou strašně snobští. Myslíte si, že mě oblafnete či mě psychicky zhroutíte?! Né, mě takhle neoblafnete, jelikož mám v sobě asi 3 knihy o psychologickém jednání člověka... A jsem za to ráda, alespon vím, jak na takové hnusné lidi (Tedy pokud zrovna nemám psychicky pomáhat, to mi nejde), ale to jsem odbočila... Prostě je tady banda hnusných lidí, ze kterých mi je upřímně zle. Pokud máte "fajn" život a víte, že má někdo depky, neničte ho ještě více!

Seru na to

O všech těhle lidech si myslím, že jsou ubozí. Nikdy nic nepochopí a pokud se je snažíte napravit, nemarněte s tím čas. Doufám, že vám bliklo a víte o kom tady celou dobu píšu, protože to fakt neminím, psát!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Purpi urpi Purpi urpi | 6. listopadu 2013 v 18:15 | Reagovat

zlatí...já sem na tom blbě,ale nebuď ty..ikdyž i ty to máš těžké...

cože? to psala jako o mě? já bych ji nejradši...DOPRDELE

jak to může někdo napsat? on/a ví moje problémy? jak to může tak snobsky tvrdit? a tady máš důvod,proč zlatí odcházím..ale neboj..s tebou forever

2 Stella Stella | 6. listopadu 2013 v 18:25 | Reagovat

Povedať že sú svine by bola urážka zvierat...Ako už hento môže niekto napísať. Aspoň keby priznali chybu a boli by trochu chápavé. Namiesto toho ešte napíše že "ona žiadne depky nemá" Ako to sakra môže vedieť ?! Ohovárajú ju a pri tom ju vôbec nepoznajú...To je fakt úbohé, hovorím, kašľať na takéto pindy...čo nás po nich, nestoja za to..

3 Furča *Fandím politické straně"Hnutí Za Rohlíky* Furča *Fandím politické straně"Hnutí Za Rohlíky* | Web | 6. listopadu 2013 v 18:35 | Reagovat

Nikdy nemohu napsat "Chápu tě" jelikož neikdy nezažiješ to stejné. Ale měla jsem na základce kterou jsem prošla se černým stínem v patách nej kámošku. Byli jsme stále spolu a prostě.. jsme byli ještě malé. Pak se ona ale začala zaplétat s jinou. Mě odkopla a já zůstala sama. Byla jsem pro smích protže jsem tehdy nic netajila, myslela jsem si že jsme "fajn" třída. V páté ale už to byl vrchol. Jedna mi říkala to a té druhé zase něco nalhala. Pak to vyvšilo do šikany, teda spíše do kyberšikany, já to nechtěla řešit ale třídní to jednou chtěla vzít i přes policii. Rodičum jsem nic neříkala což dnes lituji jelikož jsem ani jim už nevěřila. Jediný člověk který při mě stojí už deset let je kamarádka ze školky. Myslím si že ta je jediná z mých kámošek za kterou bych položila i život. Tehdy mě rodiče i chtěli jednou poslat k psychiatrovy jekoliž jsem nemluvila celý měsíc, byla jsem v pokoji a brečela. Ale znám i osobně lidi co zažili mnohem horší věci než já. Mám i spolužačku se kterou si rozumím, často mívá problémy jelokož si prožila něco jako já. Příjdemi že dnešní doba se zhoršuje, lidi mysli na prachy, 10 leté holky pláčou s rozmazanou  řasenou že je opustil kluk a tak. Ale NIKDO NECHCE POCHIPIT OSTATNÍ. Veř mi šve mě to, už dlouho chci něco udělat, nevím co ale vadí mi ta nespravedlnot.
K tomu LHANÍ- byla jsem s touh holkou letos na táboře i na chatce. Myslela jsem že když už nechodíme spolu do školy bude to zase ok. Máma mi jednou poslala balík sladkostí s Colou. Někdo nám upíjel pití a tak jsme si dělaly pomlčky, ale mě to dosáhlo zrovna na to místo kde je etiketa. Tak jsem nic nedělala a šla na dopolední program. když jsem se vrátila byly upité asi 4 cm. Byla to ona, jedna malá holka s ní tam byla(sestra další spolubydlící. Když se vrátila jsem se jí slušně zeptala proč to pila. A ona" jí jsem ti nic neupíjela Kristino tak nechápu proč mě zase obviňuješ!" já jen koukala na ostatní že se se mnou přidají. Ale ony a zády mi říkaly že mám pravdu a že by neměla lhát, ale když promluvím ta jsou sticha. Našvalo mě to. proč se lidí tak bojí říct svůj názor nebo jenom lžou?! neumí uzat chybu?! mě nešlo o to pití, ale ona mi lhala do očí a i hlavnímu vedoucímu u kterého si stěžovala(samo sebou, já to chtěla vyřešit mezi 4 očima ale ona ne). Ještě teď mě to šve, úrotože se nechtěla ani na konci tábora přiznat! když jsem to říkala mámě tak mi řekla"Dia to má těžký, má problémy v rodině(jejích otec není zrovna na ně milý, jejímu bráchovi který je uplné zlatíčko vyrazil dech za uplnou kravinu) a ona doma nemá pozornost tak si ju takhle vyžaduje" většinou jsou to lidi co nejsou vyrovnaní. jsme ráda že píšete články kde se nebojíte prosadit svůj názor, píšu toto tady už 20 min. Jsem ráda že si stojíš za Purple která je tvá kamarádka. Je to správné, halvně si odůvodnit a stát za svým názorem, ještě jednou díky že se hlásíte o slovo a  nebojíte se. Omlouvám se za pravopisné chyby a ještě naposledy díky.

4 ziby ziby | 6. listopadu 2013 v 19:34 | Reagovat

No .... ja moc dobre v tomto vyjadriť svoj názor neviem, teda, tefa nie, že by som to nechápala ale ..... proste sa mi to blbo vraví. Je mi ľúto, že to máš takéto. Pff to čo si tu písala .... úplne je vidnp ako to to dievča nemyslí vážne. Je veľa hnusných ľudí a ja sama poznám mnpho hnusných ľudí ktorý ma urážajú a  moji "kamarát" sa ma nezastanú ... ale už zas hovorím o sebe. Ja ... ehm už musím prestať písať lebo začnú pafať škarefé slová

5 Niky Niky | 6. listopadu 2013 v 19:42 | Reagovat

Já nikdy tyhle problémy neměla ,ale rozumím ti ze všech těch lidí je mi na nic. Nesnáším ty co někomu ublíží at fyzicky nebo psychicky. Jenže oni se nenapraví no možná ano ,ale rány zůstanou takže jste štastní že ubližujete vážně to chci slyšet. Jsou to prostě snobští parchanti.

6 MaggieMaiiツ MaggieMaiiツ | E-mail | Web | 6. listopadu 2013 v 20:18 | Reagovat

Naprostý souhlas.. jak může někdo vědět o depresích.. když je nezažil. Já už v tom mám také něco zažito.. a není to příjemný stav.

7 Mico Grey Mico Grey | Web | 7. listopadu 2013 v 14:25 | Reagovat

*facehoof* kam sa to ten svet rúúúúti...nemôže byť všetko tak ako predtým? Vtedy, ked všetko klapalo...ale nie, to sa proste nedá :/
Tak ale takí ludia boli, sú aj budú...
Inák TAKTO sa k tomu treba postaviť...kašlať na debilov, sme tu kôli tím, ktorí nás majú radi a ktorích máme radi MY.

8 Stell Stell | 7. listopadu 2013 v 15:09 | Reagovat

[7]: Všetko kazia, a ničia tým aj ostatné osoby ktoré ju majú radi...Omfg, podľa mňa nie je správne končiť, je nás tu omnoho viac tých normálnych. Viem že je to nepríjemné, ale nie je dobré na to myslieť, lebo tým sa človek ešte viac ničí, v podstate sa každí človek ničí sám vo vlastných myšlienkach a depresiách, pretože tie treba poraziť...Lebo útekom sa žiaľ nič nevyrieši...A s tým mám osobné skúsenosti.

9 Elis Elis | Web | 25. prosince 2013 v 18:20 | Reagovat

:-(  :-(  :-(

10 Moony Moon Moony Moon | 15. ledna 2014 v 15:52 | Reagovat

OOu, chudáčku.. Tak ty trpíš depresemi :-(  Hele nevšímej si těch blbců ser na ně, rozhodla ses správně ;)

11 Chocolate Dogy Chocolate Dogy | 11. března 2014 v 21:35 | Reagovat

[3]: tomu bráškovi vyrazil dech?! jestli mu bylo 2-3 tak bych ho uškrtila a pověsila a rozbodala nožíkem... :"( já ty lidi nechápu... jestli mu bylo 4-5 tak OMG!!! Jestli 6-7 tak nic. 9-10 :( jinak to se nedivim. moje kamarádka Bára. (v článku "proč... proč... jak si jen mohla?" tam to je.) rodiče má dobrý,akorát dědu ne. Viky (ségra Báry 4 roky) byla venku a dědek přišel. Viky si tam hrála a najednou BUM!! dědek ji švihnul o zem. o ostré kameny. dodnes ji to tam zůstalo. a ta Bára. normal den jako každý jiný. přišla sem k ní. u vrat mi začala nadávat a bít mě. na telefon mi psala: ty tlustoprdko! ty fakane rozmazlenej!!! na zastávce buděš čumět!(jezdím busem) tam budu já,moje máma a táta,Denisa (starší ségra Báry) a Kačka (kámoška Báry a Denisi) a ty tě zbijou a vyřídí si to s tebou!!! no,a ta Bára mě zradila. nej kámoška z Nabdína. (nikdo tam nebydlí) Ve škole mám kámošku Sandru (už od první třídy se s ní bavím) a před ní Sandrou byla Aneta která mi čorla tužku a snad i gumu.

To by bylo vše.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama